Mluví za nás?

Máme nového prezidenta Miloše Zemana. Jsem tomu i trochu rád, že nebyl zvolen žádný jelimánek, ale! Miloš Zeman sliboval, že bude hovořit za 10 milionů obyvatel ČR. Myslím, že mu ty sliby moc nejdou.

Miloš Zeman před vítězstvím ve volbách sliboval, že nepřijme ESM. ESM se mu zdálo nedodělané a měl na ni mnoho výhrad. Nakonec, pokud si to pamatuju dobře, tvrdil, že by ESM přijal, pokud by tím něco ČR získala. Výsledek? Podepsáno, vyvěšená vlajka a ČR nic nezískalo.
Ohnulo se před diktátem EU a nic mu to nepřineslo. Nevím jestli zrovna naše malá zemička si může nechat takové situace bez užitku.

M. Zeman také tvrdil, že nechce zasahovat, kde nic nezmůže. Proč pak zasahuje? Prezident není premiér, v České republice určitě zatím ještě ne.

Včera jsem četl v médiích (je jedno kde, stejně si to rozkopírují): Miloš Zeman chce euro do 5 let. A to mluvím za kterých deset miliónů? Já jsem proti euru a myslím, že nám to určitě neprospěje. Ekonomicky ani politicky nic nepřinese, ale ublíží. Určitě bych nepřijal euro v době, ve které se eurozóna nachází. Prosím tedy pana prezidenta, neříkejte chci ani nechci. Místo to bych prosil toto: „Za 5 let vypíšeme referendum, jestli naši občané chtějí přijmout euro za své platidlo", děkuji.

( Myslete lidi hlavou, ne palicou! )

Přidat komentář

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.