Eurovolby a Svobodní

Tak máme po evropských volbách. Máme tu mnoho nej, ať už nejmenší volební účast, tak i nejvíce procent získaných pro Svobodné. Vítěznou stranou je sice Babišova strana, ale vítězství je podle mého (konečně) na strana Svoboných. Reakce pana Macha na vítězství vystihuje aktuální situaci této strany na výbornou. Toto je jen malé vítězství, je to spíše začátek na mnohem delší cestě. Svobodní vyhráli nejenom díky hlasům, ale osobně si myslím i nízké účasti. Potvrdit vítězství v další volbách, hlavně parlamentních, to bude ještě oříšek nejenom pro pana Macha.

Tímto bych chtěl popřát straně Svobodných hodně sil a průbojnosti. Dál prezentovat své názory a hájit je konkrétním argumenty, jak jim to jde nejlépe. Dále ukazovat lidem, že strana Svobodných není žádná protestní strana, ale strana s kvalitním programem vybudovaném na ještě kvalitnějších základech, na kterých se staví celá ideologie strany. Dokonce bych si troufnul říci, že je to i styl života, žít svobodně. Kvalitní základy Svobodných zajišťují, že jejich voliči nebudou překvapeni na kroky a názory na aktuální situace. Ostatně tyto základy by jim měli závidět hlavně ostatní strany, protože zavedené strany jsou ve svých názorech značně přelétavé a některé dokonce žádné své základy nemají a co názor to z jiného směru spektra, jak jim to zrovna vyhovuje.

Posledním bodem bylo mé delegování za Svobodné do volební komise. Chtěl bych poděkovat za tuto zkušenost. Na internetových stránkách jsem statistiky již vyplnil. U voleb vše proběhlo v naprostém pořádku. Největší radost se však dostavila při sčítání hlasů, že mají na naší malé dědině 5,26 %, to bylo k nezaplacení. Nechť se dále daří...

Přidat komentář

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.